Our Staff

We are here to work hand-in-hand with you to help you achieve your philanthropic goals. Whether you'd like to learn more about ways to give, events, or how to support our work, we're at your service.


Children’s Miracle Network

Charles Savicki
charles.savicki@chtrust.org
857-218-3184


Communications and Public Relations

Communications
Linda Button
linda.button@chtrust.org
617-355-2777

Media Relations
Katie Largay Devine
katie.devine@chtrust.org
857-218-3193


Corporate Giving

Cause Marketing
Charles Savicki
charles.savicki@chtrust.org
857-218-3184

Corporate Philanthropy
Jane Hamel
jane.hamel@chtrust.org
617-355-8833

Corporate Sponsorships
Katie McGuirk
Katherine.McGuirk@chtrust.org
617-355-8958


Donor Relations

Donor and Gift Services
Alayna Brinkley
alayna.brinkley@chtrust.org
617-355-8868

Donor Relations
Danielle Stephenson
danielle.stephenson@chtrust.org
617-355-2610


Events

Miles for Miracles, Run for Boston Children’s Hospital
Jennifer Kaczenski
run@chtrust.org

Eversource Walk for Boston Children’s Hospital
walk@chtrust.org
866-303-WALK

Fundraise Your Way
Tara Tonello
events@chtrust.org
857-218-5082


Foundation Giving

Lisa Kaufman
lisa.kaufman@chtrust.org
617-355-2428

Jennifer Foley
Jennifer.Foley@chtrust.org
857-218-3175


Individual Giving

All Stars
Colleen Gleason-Epple
colleen.gleason-epple@chtrust.org
857-218-3137

Annual Giving
Hilary Smiley
hilary.smiley@chtrust.org
857-218-3120

Monthly Partners
Tribute team
monthlypartner@chtrust.org
617-355-3425

Major Gifts
Sophia Monaghan, PhD
sophia.monaghan@chtrust.org
857-218-3117

Planned Giving
Laureen Cahalane
laureen.cahalane@chtrust.org
617-355-8062

Special Occasion Giving/Tribute Giving
Tribute team
tributes@chtrust.org
617-355-3425

Test Page

This is the test page h2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse nec blandit ante. Donec in tincidunt orci. Sed eleifend ullamcorper consequat. Aenean aliquam quis justo laoreet condimentum. Fusce ultricies aliquam dolor vulputate mollis. Ut non consectetur neque. Cras porttitor faucibus odio. Phasellus sed ullamcorper nunc, nec feugiat ex.

In hac habitasse platea dictumst. In sit amet sollicitudin dolor. Duis in eros dictum, molestie neque quis, accumsan nibh. Morbi eget diam sit amet lacus tempor hendrerit sed ac libero. Nulla id scelerisque urna. Fusce ut sollicitudin orci. Sed euismod massa quis massa accumsan, ut accumsan nibh elementum. Integer eget sem sapien. Quisque dignissim justo ac nibh pulvinar posuere nec eget lectus. Ut ornare volutpat fermentum. In consequat pretium facilisis.

Sed at dictum diam. Aenean eget ex volutpat, consectetur dolor nec, cursus quam. Mauris cursus mollis ligula, nec consectetur diam sodales id. Morbi congue orci non orci aliquam, non sodales dolor tincidunt. Donec nisl risus, pretium in ultrices ut, ultricies at erat. Nullam accumsan neque vel eros tristique consequat. Pellentesque et diam faucibus, blandit nisl quis, ultrices erat. Cras fermentum elementum nunc in luctus. Vestibulum id orci non libero venenatis aliquam nec eu nulla. Vestibulum eget nibh quis metus hendrerit consectetur. Nunc non sodales felis, et blandit felis. Duis massa lorem, porttitor sed erat non, laoreet facilisis nisl. Curabitur mattis turpis lorem, at rutrum metus commodo at.

In eget mattis massa. Integer nec erat tortor. Aenean aliquet leo ut magna mattis, quis pretium quam tincidunt. Morbi molestie fringilla lobortis. Morbi vel sem nulla. Aliquam vel metus consectetur, consectetur sapien eget, convallis sem. Nunc urna sapien, pretium a tortor id, viverra hendrerit lectus. Aenean rutrum tortor sapien, in lobortis ipsum scelerisque vitae. Suspendisse eget eros eget lacus auctor auctor at a neque. Morbi imperdiet auctor eros. Integer viverra pulvinar ante ac cursus.

Fusce fermentum lorem mollis accumsan vehicula. Duis diam elit, rhoncus ut lacus eu, rhoncus mattis massa. Aliquam fermentum nisl ac tempor malesuada. Donec dignissim aliquet nulla non efficitur. Curabitur egestas arcu id velit porta dictum. Duis quis justo et quam rhoncus gravida sed vitae nisl. Vivamus placerat venenatis hendrerit. Sed pharetra mattis metus, a dapibus ex aliquam a. Fusce finibus, enim efficitur consequat sollicitudin, sem dui luctus ex, ut tempor tortor est sit amet est. Cras vitae magna vulputate, tincidunt libero sed, pulvinar quam. Sed scelerisque ullamcorper orci sed finibus. Duis aliquet est ut rutrum bibendum.